O mnie

IMG_6063Muzyka gra we mnie. Zajmuję się nią od bardzo dawna. Przez wiele lat była moim hobby i zawodem. Pracowałem jako dziennikarz muzyczny w rozgłośniach radiowych. Zajmowałem się głownie muzyką country, ale miałem również epizod jako Dyrektor Muzyczny stacji radiowej. Grać uczę się sam. Podpatrując, słuchając i przede wszystkim czując. Podobnie jest ze śpiewem. Wielu powie – komponuję i piszę teksty. A ja po prostu tworzę piosenki.  Niektóre wynikają z życiowego doświadczenia. Spora część zaś jest fikcją literacką. Występowałem na największych scenach country ( i nie tylko ) w Polsce – z Piknikiem Country w Mrągowie włącznie.

W 2018 roku występowałem w honky-tonk barach, w samym sercu światowej stolicy muzyki country – Nashville, a także we Franklin w stanie Tennessee.

Miałem również przyjemność prowadzić jako konferansjer koncerty na scenie w Mrągowie, a także na wielu innych festiwalach.   Mam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu imprez. Dużych i małych. Plenerowych i zamkniętych. W tej dziedzinie jestem – “do wynajęcia”. Wraz z zespołem “Droga Na Ostrołękę”  występujemy na imprezach wielkich i malutkich, prywatnych i ogólnie dostępnych.  Zapraszam do słuchania moich piosenek i kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Może spotkamy się kiedyś na jakiejś małej stacji…

Jeśli chcecie posłuchać naszej muzyki to odsyłamy do płyt:

“Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa – Piosenki Finalistki Konkursu na Piosenkę Country” – Fundacja Country

“Na dobrą drogę  20″ – BBZ

“The Best Country…ever” - Pomaton EMI

“Ja tu zostaję” – Droga Na Ostrołękę (2013)

“Pocztówka z Mrągowa” (płyta roku 2016) – Fundacja Country

“Był czas” – Droga Na Ostrołękę (2016)

“Czasem zajrzyj do nas” – Droga Na Ostrołękę (2021)

W przygotowaniu kolejna płyta mojego zespołu.