Piknik Country Mrągowo 2019

Tegoroczny Piknik Country 2019 już za nami! Przez trzy dni trwała zabawa w różnych miejscach Mrągowa. Miałem przyjemność być gospodarzem trzech dni koncertowych w amfiteatrze przy Pl. Unii Europejskiej. Dziękuję za zaufanie Centrum Kultury i Promocji w Mrągowie. Pracuje się z Wami z przyjemnością!

W piątek również miałem przyjemność zagrać solowo w Miasteczku Mrongoville na mobilnej scenie. Towarzyszył mi genialny instrumentalista Paweł Głowacki z Poznania. “Foggy Mountain Breakdown” na gitarę i banjo brzmi znakomicie, a “Jeansy, podkoszulek” śpiewana na kilkadziesiąt gardeł jeszcze lepiej! Dziękuję Wam za spotkanie w Miasteczku.

W sobotnie południe razem z Drogą Na Ostrołękę spotkaliśmy się z sympatykami na stoisku Fundacji Country and Folk na Jaszczurczej Górze. Te spotkania są zawsze bardzo miłe. Gramy, śpiewamy i rozmawiamy z ludźmi. Można kupić płytę, zrobić zdjęcie i pobyć z nami kilka chwil. A przy okazji wspieramy akcje charytatywne! Za rok też tam będziemy!

Razem z Drogą Na Ostrołękę przemieściliśmy się również do Miasteczka Westernowego Mrongoville! Zabawa była przednia! Dźwięk znakomity! Dzięki ludzie! Dzięki Ryszard Cudnok za wspaniałe zapowiedzi!

Miałem również przyjemność zaśpiewać nową piosenkę napisaną specjalnie na tę okazję. X Memoriał Andrzeja Fabisiaka! W CKiT w Mrągowie, w holu, wzorem lat ubiegłych zorganizowano spotkanie! Razem z Hubertem Sójką i Robertem Kashmirim zagraliśmy utwór “Tańcz”. Dzięki za zaproszenie!

Finałowym momentem Pikniku Country dla Drogi Na Ostrołękę był sobotni wieczorny koncert w amfiteatrze przy Pl. Unii Europejskiej! Tłum ludzi śpiewał z nami nasze piosenki i tańczył przy kilku coverach! Amfiteatr nie pomieścił całej publiczności, więc zajęte były również wał obok amfiteatru i sektory boczne przy amfiteatrze! Niesamowite przeżycie, kiedy taki tłum ludzi śpiewa “Jeansy, podkoszulek”! Dziękujemy WAM!

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.